Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Beidzas vairāki makšķerēšanas ierobežojumi

No šodienas Latvijā beidzas vairāki makšķerēšanas ierobežojumi, aģentūru LETA informēja Valsts vides dienesta (VVD) sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Kļaveniece.

No šodienas ir atļauta zveja ar zivju murdiem, taču līdz 15.jūnijam saglabājas aizliegums zvejot jebkādas zivis visās ūdenstilpēs ar zivju tīkliem, vēsta LETA.

Makšķernieki lomā varēs paturēt arī zandartus.

No šodienas varēs makšķerēt Aiviekstē no Vesetas (jaunās gultnes) grīvas augšup pret straumi līdz Aiviekstes HES aizsprostam un Buļļupē visā garumā.

Liegums no šodienas beidzies arī Daugavā no ietekas Rīgas jūras līcī sešu kilometru posmā augšup pret straumi līdz bijušajam augstsprieguma pārvadam Rīgas pilsētas teritorijā, Loču kanālā visā garumā, Sarkandaugavā visā garumā.

No šodienas beidzas makšķerēšanas liegums arī atsevišķās vietās Lielupes upē un Lielupes baseina apgabalā, proti, Lielupē no Staļģenes tilta augšup pret straumi līdz Mūsas un Mēmeles satekai lejpus Bauskas pilsdrupām, Mēmelē no grīvas līdz gājēju tiltam Bauskā, Mūsā no grīvas līdz tiltam pie autosporta kompleksa, Slocenē (Pulkaine) starp Valguma ezeru un Kaņiera ezeru, kā arī Vecslocenē un Slocenē starp Slokas ezeru un Lielupi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas