Autovadītāji uz Liepājas šosejas neievēro ceļa remonta laikā izvietoto luksoforu signālus

Policija ir informēta, ka daļa autovadītāju neievēro satiksmi regulējošo luksoforu signālus, kas izvietoti uz Liepājas-Rīgas šosejas, posmā starp Durbi un Rudbāržiem, taču norāda, ka fiksēt šos pārkāpumus ir sarežģīti, "Rietumu Radio" atzina Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Ingus Ukstiņš.

Kā vakar novēroja "Rietumu Radio", vairāki autovadītāji kustību pie luksoforiem sāka pie sarkanā gaismas signāla, kā arī pārvietojās pa remontējamo ceļa pusi. Satiksme uz ceļa vakar pēcpusdienā bija ļoti intensīva un pie pieciem ceļa remonta posmā izvietotajiem luksoforiem veidojās garas automašīnu rindas.

Kā atzina Ukstiņš, policija par šo situāciju ir informēta, taču norādīja, ka pārkāpuma konstatēšanai nepieciešamas vismaz divas policijas ekipāžas, - vietām posmi starp luksoforiem ir tik īsi, ka policijas automašīnu īsti neesot, kur novietot. Daudz biežāk likumsargi kontrolējot noteikumu ievērošanu pie ceļu remonta laikā izvietotajiem diviem luksoforiem, kas atrodas pie Liepājas dienvidu robežas.

VP pārstāvis nevarēja precīzi pateikt, cik vadītāji līdz šim sodīti par luksofora signāla neievērošanu, taču atgādināja, ka sods par šo pārkāpumu ir 20 līdz 100 lati, kā arī četri soda punkti.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas