Atsākti Liepājas šosejas posma rekonstrukcijas darbi Skrundā

Šopavasar atsākti Liepājas šosejas posma - Ventas un Liepājas ielu Skrundā - rekonstrukcijas darbi.

Tā kā šosejas posma rekonstrukcija jāpabeidz līdz šī gada augustam, būvdarbu gaita būs ļoti intensīva un darbs notiks vienlaicīgi vairākos ceļa posmos. No 19.marta Raiņa iela tika slēgta posmā no Ventas ielas līdz Liepājas ielai Kuldīgas virzienā, satiksmi Liepājas virzienā novirzot pa Liepājas un Stūra ielu, bet satiksmi Saldus virzienā - pa Saldus ielu. Satiksme ierobežota arī Ventas ielas posmā no Saldus ielas līdz Raiņa ielai, kur reversīvo kustību nodrošinās ar luksoforu.

Aktuālā informācija par satiksmes ierobežojumiem projekta īstenošanas laikā pieejama arī Skrundas novada pašvaldības mājaslapas sadaļā "Satiksmes ierobežojumi uz A9 Skrundā". Pašvaldība aicina iedzīvotājus un satiksmes dalībniekus ievērot arī papildus izvietotās ceļa zīmes un izturēties ar izpratni pret rekonstrukcijas darbiem un ar to saistītajām satiksmes organizācijas izmaiņām Skrundā.

Jau ziņots, ka pagājušā gada rudenī tika sākti tranzītielu rekonstrukcijas darbi Skrundā, vairāk nekā divus kilometrus garā valsts nozīmes autoceļa A9 posmā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas