Arodbiedrības sāk informēšanas kampaņu

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība uzsākusi kampaņu "Nebaidies no šefa! Arodbiedrība Tevi aizstāvēs!”, kuras mērķis ir aicināt visus Latvijas darba ņēmējus stāties arodbiedrībā un panākt savu darba tiesību aizsardzību.

Kampaņas laikā ikvienam Latvijas darba ņēmējam būs iespēja internetā izmērīt savu zināšanu līmeni par arodbiedrībām un spēju sevi aizstāvēt attiecībās ar darba devēju, kā arī noteikt, cik spēcīgs savu tiesību aizstāvis cilvēks ir šobrīd. Pēc sava zināšanu līmeņa noteikšanas būs iespēja sazināties ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību , lai saņemtu konsultāciju par iespēju iestāties arodbiedrībās vai pašam tādu dibināt. Tests zināšanu noteikšanai pieejams šeit.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētājs Pēteris Krīgers: "Svarīgi, ka arodbiedrības ne tikai informē par savu darbību, bet arī paši darba ņēmēji iesaistās, lai personīgi izvērtētu savu spēju vai nespēju pastāvēt par savām tiesībām un pēc tam izlemtu, vai viņam ir vajadzīgs arodbiedrības atbalsts. Līdz šim novērots, ka cilvēki pārsvarā klausās citu priekšstatos par arodbiedrību jēgu, bet
neaizdomājas, kā tieši tās viņam personīgi var palīdzēt."

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas