Arī kādā Liepājas bedrē var parādīties puķe

Iestājoties siltajam laikam, Latvijas bedrainie un dažviet jau dramatiski brūkošie ceļi, ir piesaistījuši īpašu uzmanību, un tā vien šķiet, ka šogad ceļu jautājums ir sasāpējis krietni vairāk nekā citus gadus. Lai pievērstu uzmanību neapmierinošajiem ceļiem un brīdinātu satiksmes dalībniekus par bīstamām bedrēm, jau otro gadu pēc kārtas optikas salonu Metropole kolektīvs visā Latvijā netradicionālā veidā ļaus laikus ieraudzīt bedres, izrotājot tās ar koši ziedošām atraitnītēm. Akcija notiks pirmdien, 22.aprīlī agri no rīta.

Brūkošo ceļu jautājums šogad jo īpaši sadusmojis iedzīvotājus, mudinot uz asu rīcību- gan protestiem, gan izveidot īpašas mājas lapas, ar kuru palīdzību iedzīvotājus aicina informēt par bīstamajiem ceļu posmiem.

Jānis Kossovičs, optikas salonu Metropole direktors un puķu akcijas rīkotājs: "Jau aizvadītajā gadā brīdinājām, ja ceļu stāvoklis neuzlabosies, tad ceļu bedres kā puķudobes ar atraitnītēm uzziedēs arī šogad. Ar savu rīcību jau atkārtoti mudinām ceļu uzturētājus un pašvaldības rūpīgāk veikt savus pienākumus, jo kā autobraucējiem tā gājējiem ir jāseko līdzi satiksmei, ievērojot satiksmes noteikumus, nevis drudžaini jāvada spēkrats, raustot auto, un cenšoties manevrēt starp bedrainajām ielām, kas dažviet jau atgādina Šveices sieru. Jau aizvadītajā gadā šo mūsu rīcību iedzīvotāji nodēvēja par "Vislatvijas atraitnīšu akciju" un bija pozitīvi iepriecināti, atzīstot, ka puķēm rotātie ceļi raisīja pavasarīgu noskaņu, jo visbeidzot varējām priecāties par ziedošām atraitnītēm, nevis skumt par nesakārtotiem ceļiem. Jau 22.aprīļa rītā iepriecināsim iedzīvotāju acis ar puķēm izrotātiem ceļiem!"

Ja vairākos ziņu portālos lasāmā informācija, ka ceļu kvalitātes ziņā 144 pasaules valstu konkurencē Latvija ierindota 99.vietā, līdzās Tanzānijai, Zimbabvei un Zambijai liecina, ka līdz 1.vietai mums vēl tālu, tad ziedošāko ceļu konkurencē Latvijai līdzvērtīgu valstu nav, un 22.aprīlī šajā nominācijā pārliecinoši būsim 1.vietā.

Optikas salonu Metropole organizatori atvainojas ikvienam Rīgas, Liepājas, Jelgavas, Tukuma, Ogres, Siguldas, Alūksnes, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils un Ludzas iedzīvotājam, ja ziedošās bedres patraucēs ikdienas gaitas.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas