Aptauja: Visbiežāk kūlu dedzinājuši Zaļo un zemnieku savienības atbalstītāji 2

Visbiežāk no politisko partiju atbalstītājiem savā mūžā līdz šim veco zāli dedzinājuši Zaļo un zemnieku savienības atbalstītāji, informē pētījumu centra "SKDS" vadītājs Arnis Kaktiņš.

"SKDS" veiktajā aptaujā noskaidrots, ka 49% no Zaļo un zemnieku savienības atbalstītājiem jebkad savā līdzšinējā mūžā pavasarī ir dedzinājuši kūlu.

Līdzīgs kūlas dedzinātāju īpatsvars ir starp trīs partiju atbalstītājiem - no "Vienotības" atbalstītājiem kūlu savas dzīves laikā dedzinājuši 34% aptaujāto, no "Visu Latvijai" - 32%, bet "Saskaņas centra" - 31% aptaujāto.

Salīdzinoši visretāk kūlu ir dedzinājuši "Reformu partijas" piekritēji. No šīs partijas piekritējiem veco zāli dedzinājis 21% respondentu.

Interesanti, ka biežāk nekā vidēji cilvēki ar kūlas dedzināšanas pieredzi ir starp tiem pilsoņiem, kuri apgalvoja, ka vēlēšanās nepiedalītos. Aptaujā noskaidrots, ka tādi ir 39% respondentu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Cerība

Tā kā šogad zāle nav daudz degusi, tad cerība , ka ZZS atbalstītāju skaits sarucis. Ne tie, kas dedzina, ne tie kas atbalsta ar prātiņu nedraudzējas.

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 12:00

jo

lai tik svilina,vismaz tos nelabos kaitēkļus sadedzina!

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 22:09

Latvijas ziņas