Aptauja: teju puse iedzīvotāju nevēlas Zatlera pārvēlēšanu

Teju puse jeb 49% ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju nevēlētos, lai Valdis Zatlers atkārtoti tiktu ievēlēts par Valsts prezidentu, liecina tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras "TNS Latvia" veiktā aptauja.

17% aptaujāto noteikti nevēlētos, lai Zatlers tiktu atkārtoti ievēlēts par prezidentu, savukārt 32% respondentu drīzāk nevēlētos Zatlera pārvēlēšanu.

Pretējās domās ir 37% aptaujāto - 30% pauduši viedokli, ka drīzāk vēlētos, lai Zatleru atkārtoti ievēlētu prezidenta amatā, bet 7% noteikti vēlētos redzēt Zatleru turpinām darbu.

Tikmēr 14% aptaujāto nav viedokļa šajā jautājumā.

Aptaujā arī noskaidrots, vai iedzīvotāji ir apmierināti ar Zatlera līdzšinējo darbību. Attieksme šajā jautājumā ir divējāda, jo 47% respondentu ir kopumā apmierināti ar Zatlera darbību, bet 41% kopumā nav apmierināti. Savukārt 12% respondentu nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Aptauju "TNS Latvia" veica sadarbībā ar LNT raidījumu "900 sekundes" no 8. līdz 10.martam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 600 ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Zatlera pilnvaru termiņš beidzas 7.jūlijā, bet maija pēdējā nedēļā vai jūnija sākumā gaidāmas prezidenta vēlēšanas.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas