Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptauja: Politiķu priekšvēlēšanu solījumos ieklausās 16 procenti iedzīvotāju

16 procenti Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ieklausās politiķu priekšvēlēšanu solījumos, liecina tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras "TNS Latvia" sadarbībā ar telekompāniju LNT veiktā aptauja.

Pētījums parāda, ka tikai 16 procenti Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju atzinuši, ka ieklausās politiķu priekšvēlēšanu solījumos – trīs procenti ekonomiski aktīvo iedzīvotāju minējuši, ka noteikti ieklausās, savukārt 13 procenti iedzīvotāju atzinuši, ka drīzāk ieklausās politiķu solījumiem priekšvēlēšanu laikā.

Savukārt absolūtais vairākums (82 procenti) ekonomiski aktīvo iedzīvotāju apgalvo, ka neieklausās politiķu priekšvēlēšanu solījumos – 45 procenti iedzīvotāju norāda, ka drīzāk neieklausās, taču 37 procenti ekonomiski aktīvo iedzīvotāju noteikti neieklausās politiķu solījumos pirms vēlēšanām.

Diviem procentiem aptaujāto nebija konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Šādi dati iegūtu aptaujā, kas veikta internetā un kurā piedalījušies 600 ekonomiski aktīvie Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas