Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptauja: 80% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju netic arodbiedrību spējai ietekmēt procesus valstī

Vairāk nekā trešdaļa (37%) ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka arodbiedrībām nav nekādas ietekmes uz valstī notiekošajiem procesiem, un vēl 43% domā, ka arodbiedrības procesus valstī drīzāk neietekmē.

Par to liecina tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras "TNS Latvia" sadarbībā ar telekompāniju LNT februārī veiktais pētījums, kurā aptaujāti ekonomiski aktīvie Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Tikai 12% aptaujāto ir pretējās domās un uzskata, ka arodbiedrībām tomēr ir ietekme uz notiekošajiem procesiem valstī. Savukārt 8% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Aptauja veikta laikā no 2011.gada 15. līdz 17. februārim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 500 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas