Apledojums un migla vietām apgrūtina braukšanu

Uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem vietām ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, informē "Latvijas Valsts ceļi".

Laika apstākļi ir bez nokrišņiem, bet Kurzemē un Vidzemē vietām ir migla ar redzamību līdz 200-500 m. Gaisa temperatūra no -12 līdz -2 grādiem.

Rīgas apkārtnē, kā arī Jelgavas, Bauskas un Ainažu virzienos ir apmierinoši braukšanas apstākļi. Autoceļi sausi.

Ventspils virzienā bieza migla apgrūtina braukšanu posmā Strazde - Talsi, savukārt Liepājas virzienā bieza migla apgrūtina braukšanu posmā Saldus - Skrunda.

Daugavpils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Nīcgale - Daugavpils, posmā Špoģi - Medumi un uz Daugavpils apvedceļa. Autoceļi vietām apledo, brauktuves kaisa.

Siguldas virzienā bieza migla apgrūtina braukšanu posmā Vangaži - Līgatne, bet Valmieras virzienā - posmā Murjāņi - Braslas tilts.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Daugavpils un Saldus apkaimēs. Latgalē autoceļi vietām apledojuši un tos kaisa. Kurzemē braukšanu apgrūtina biezā migla.

Pa vietējiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā. Brauktuves sniegotas, vietām apledojušas. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek bīstamo ceļa posmu (krustojumu, pagriezienu, kāpumu) pretslīdes apstrāde.

Braucot joprojām ziemīgos laika apstākļos "Latvijas Valsts ceļi" aicina autovadītājiem izvēlēties ceļa stāvoklim un savām autovadīšanas prasmēm atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. Autoceļa stāvoklis var mainīties ļoti strauji.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas