Amatā stājies VUGD jaunais Kurzemes reģiona brigādes komandiera vietnieks

Šovasar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādē (KRB) notikusi amatu maiņa – ar šī gada 29.jūliju reģiona brigādes komandiera vietnieka amata pienākumus pilda virsleitnants Andis Auziņš.

Līdzšinējais KRB Talsu daļas komandieris A.Auziņš savas gaitas dienestā uzsāka Talsos 2007.gadā kā ugunsdzēsējs glābējs. 2011.gadā viņš kļuva par KRB Talsu daļas nodaļas komandieri, 2012.gadā sāka strādāt kā vada komandiera vietnieks, bet no 2016.gada kā vada komandieris. Kopš 2018.gada A.Auziņš pildīja KRB Talsu daļas komandiera pienākumus, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Vendija Pikše.

Strādājot VUGD A.Auziņš vairākkārt saņēmis apbalvojumus par priekšzīmīgu dienesta uzdevumu izpildi, savukārt 2018.gadā A.Auziņš saņēmis VUGD Goda rakstu par augsti profesionālu rīcību Talsu novada Valdgales pagasta meža un purva ugunsgrēkā.

VUGD KRB Talsu daļas komandiera pienākumus līdz brīdim, kad tiks iecelts jauns komandieris, pilda Rojas posteņa komandieris leitnants Juris Bieriņš.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas