Aizsaulē devies izcilais Liepājas futbola treneris Manfrēds Jaunskalže

Aizvadītās nedēļas nogalē aizsaulē devies kādreiz izcilais futbolists un vēlāk virknes Liepājas futbola talantu skolotājs Manfrēds Jaunskalže.

Atvadīšanās no Liepājas futbola leģendas notiks 19. jūlijā pulksten 15 Līvu kapos Liepājā, vēsta Latvijas Futbola federācija.

Pagājušā gadsmita septiņdesmitajos gados Manfrēds Jaunskalže bija viens no Liepājas Zvejnieka meistarkomandas līderiem, vēlāk pievēršoties futbola trenera arodam un sniedzot milzīgu ieguldījumu daudzu Liepājas futbola talantu skološanā.

Starp Manfrēda Jaunskalžes audzēkņiem ir tādi Liepājas futbola spīdekļi kā Māris Verpakovskis, Oskars Kļava, Deniss Ivanovs, Ģirts Karlsons, Kristaps Grebis un daudzi citi.

"Manfrēda vadībā notrenējos diezgan ilgi - apmēram desmit gadu. Domāju, visvairāk no viņa esmu paņēmis milzīgo futbola degsmi un mīlestību, kamdēļ mums tik ļoti gribējās nākt un trenēties. Noteikti jāatzīmē arī viņa ieaudzinātais godīgums pret futbolu, jo viņš allaž mums lika nākt trenēties un godīgi attiekties pret to, ko darām. Paldies viņam arī par disciplīnu. Tā man nākotnē ir ļoti, ļoti palīdzējusi," sarunā ar žurnālu Sporta Avīze savulaik atmiņās dalījies Māris Verpakovskis.

Latvijas Futbola federācijas kolektīvs un portāls "Rekurzeme.lv" izsaka visdziļāko līdzjūtību Manfrēda Jaunskalžes tuviniekiem un plašajai Liepājas futbola ģimenei!

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas