Aicina uz Atvērto durvju dienu Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā

29. aprīlī no pulksten 10 interesenti ir aicināti uz Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu Rīgā, Ķengaraga ielā, lai iepazītos ar profesionālās izglītības un karjeras iespējām.

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža īpaši aicina jauniešus, kuriem interesē ugunsdzēsēja glābēja profesija. Visiem apmeklētājiem būs iespēja tikties gan ar koledžas pasniedzējiem, gan kursantiem, kuri šeit mācās, apskatīt koledžu, iepazīties ar tās darbu un rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem gan par ugunsdzēsēja glābēja profesiju, gan apmācības sistēmu, gan dažādiem ugunsdrošības jautājumiem.

UCAK piedāvā pilna laika klātienes studijas par budžeta līdzekļiem akreditētā pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā „Ugunsdrošība un ugunsdzēsība", iegūstot kvalifikāciju - ugunsdrošības un civilās aizsardzības tehniķis. Studiju ilgums - trīs gadi.

UCAK absolventiem ir iespēja turpināt studijas Rīgas Tehniskajā universitātē, iegūstot otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

Iestājoties UCAK pilna laika klātienes studijās, persona tiek uzņemta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, kas nozīmē, ka kursants saņem arī atalgojumu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas