Aicina pieteikt veiksmīgākos tūrisma produktus 1

Liepājas reģiona Tūrisma informācijas birojs aicina izvirzīt pretendentus Tūrisma attīstības Valsts aģentūras rīkotajam konkursam "Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2013", informē LRTIB pārstāve Zane Gaile.

Lai veicinātu Latvijas tūrisma produktu atpazīstamību un popularizētu veiksmīgākos jaunos tūrisma produktus, Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) ir izsludinājusi konkursu "Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2013".

Konkursā var pieteikt tūrisma produktus, kuri ieviesti tirgū sākot ar 2012. gada 1.janvāri. Pieteikumus  Tūrisma attīstības Valsts aģentūrā var iesniegt līdz šī gada 1.jūlijam, plkst.12.

Tūrisma attīstības Valsts aģentūras iedibinātā tradīcija apbalvot veiksmīgākos jaunienācējus tūrisma uzņēmējdarbības jomā ilgst jau vairāk nekā piecus gadus, un tādā veidā tiek sniegts īpašs informatīvais atbalsts jaunizveidotajiem tūrisma produktiem.

Ik gadu šim konkursam no Liepājas puses ir virzīti vairāki tūrisma pakalpojumu sniedzēji, un arvien kāds no tiem ir saņēmis balvu. 2012.gadā par konkursa uzvarētāju kategorijā "Kultūras tūrisma produkts" kļuva Kurzemes vīna tūre - Kurzemes vīna darītavās Laucienā, Sabilē, Rendā, Kuldīgā, Aizputē, Durbē, Sieksātē, bet piedāvājums "Lauku rudzu saldskābās maizes cepšana Pāvilosta novada Sakas pagasts "Ievlejās"" ieguva 3.vietu kopvērtējumā un 1.vietu interneta balsojumā.

TAVA atgādina, ka konkursā var piedalīties ikviena Latvijā reģistrēta persona, kas radījusi tūrisma produktu un/vai sekmē tā attīstību atbilstoši nosacījumiem, kuri minēti TAVA mājaslapā http://www.tava.gov.lv/lv/veiksmigakais-jaunais-turisma-produkts.>

Šogad konkurss tiek organizēts četrās kategorijās: kultūras tūrisms, dabas tūrisms, veselības un labjūtes tūrisms un kompleksais tūrisma pakalpojums. Tūrisma produktus vērtēs pēc sešiem kritērijiem: pēc to atbilstības ilgtspējīga tūrisma pamatprincipiem, eksportspējas, kvalitātes, atbilstības inovatīva tūrisma produkta pamatprincipiem, atbilstības augstas pievienotās vērtības tūrisma produktam un atbilstības tūrisma produktam, kurš dod iespēju tūristam līdzdarboties un gūt līdzdarbības pieredzi.

Galvenā balva, ko saņems visi četri konkursa uzvarētāji, būs piedalīšanās pieredzes apmaiņas braucienā divām personām uz kādu no Latvijas tūrisma mārketinga stratēģijā minētajām prioritārajām mērķa tirgus valstīm.

Konkursa uzvarētājus noteiks TAVA direktora izveidota komisija. Uzvarētāji tiks izziņoti TAVA mājaslapā un informēti arī personīgi. Apbalvošana paredzēta gadskārtējā nozares sarīkojumā Tūrisma forums šā gada decembrī.

Konkursa nolikumu var saņemt personīgi TAVA telpās Brīvības ielā 55, Rīgā, vai nosūtot pieprasījumu uz elektroniskā pasta adresi: Inese.Sirava@tava.gov.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ilze

veiksmīgākais naudas izmešanas projekts torņi ar laipu ezerā. tūrizma produkts.

pirms 7 gadiem, 2013.04.09 17:36

Latvijas ziņas