Aicina pieteikt tautas skaitīšanas dziesmu

Centrālā statistikas pārvalde (CSP) aicina pieteikt 2011.gada tautas skaitīšanas dziesmu, uzvarētājam balvā solot 100 latu, aģentūru BNS informēja pārvaldē.

Lai piedalītos konkursā, nav nepieciešamas īpašas profesionālas iemaņas, nepieciešama vien uzdrīkstēšanās un radošs domas lidojums, norādījis CSP Sociālās statistikas departamenta direktora vietnieks Pēteris Veģis.

Visi interesenti līdz 31.janvārim var iesūtīt dziesmu mp3 formātā (līdz trijām minūtēm), bet dziesmas vārdus "Microsoft Word" dokumenta formātā uz e-pasta adresi konkurss@tautasskaitisana.lv.

Konkursam iesniegto darbu vērtēšanā tiks ņemti vērā šādi kritēriji - dziesmas atbilstība 2011.gada tautas skaitīšanas himnai, asprātība un uzdrīkstēšanās, kā arī dziesmas kvalitāte. Iesūtītos darbus izvērtēs speciāli izveidota žūrija, kuras sastāvā būs Centrālās statistikas pārvaldes, komunikāciju aģentūras "Alpha Baltic", kā arī mūzikas industrijas pārstāvji.

Konkursa nolikums un sīkāka informācija pieejama mājaslapā www.tautasskaitisana.lv.

Tautas skaitīšana notiek reizi desmit gados. Šogad tautas skaitīšana norisināsies no 2011.gada 1.marta līdz 31.maijam un pirmo reizi Latvijā anketas būs iespēja aizpildīt arī tiešsaistē.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas