Aicina pieteikt dzīvības glābējus ceremonijai "Gada varonis 2010"

LNT raidījums "Degpunktā" un apdrošināšanas sabiedrība "BTA" aicina pastāstīt par drosmīgajiem cilvēkiem, kuri ir riskējuši ar savu dzīvību, palīdzot izglābties citiem, un pelnījuši kļūt par "Gada varoņiem 2010", informē LNT pašreklāmas projektu vadītāja Zane Pētersone.

LNT raidījums "Degpunktā" jau piekto gadu pēc kārtas godinās tos cilvēkus, kuri ir dāvājuši dzīvību citam, to izglābjot.

"Stāstu par brīnumainajiem dzīvības glābējiem Latvijā ir daudz, un "Degpunktā" komanda kopā ar "BTA" vēlas pastāstīt par šiem cilvēkiem visiem, lai mūsu sabiedrība zina un lepojas ar cilvēkiem, kuri izglābuši līdzcilvēku no nāves briesmām. Tāpēc slavēsim un godināsim šos cilvēkus – cilvēkus, kuri, pārvarot savas bailes, pasniedza roku vajadzīgajā mirklī, skrēja cauri liesmām, metās ledainā ūdenī, lai glābtu," mudina Z. Pētersone.

Pagājušā gadā pateicības rakstus "Gada varonis 2009" un simbolu – bezdelīgas statuju – saņēma deviņi varonīgi un drosmīgi cilvēki, kuru ātrā un nesavtīgā rīcība dāvājusi saviem kaimiņiem, brāļiem, pat nejauši sastaptiem cilvēkiem iegūt vēl vienu dzimšanas dienu, vēl vienu iespēju dzīvot.

Pieteikt cilvēkus var, vēstules ar norādi "Gada varonis" sūtot vai nu uz e-pastu: gadavaronis@lnt.lv vai pa pastu: Elijas ielā 17-3, Rīgā, LV-1050. Pieteikuma anketu var aizpildīt arī elektroniski .

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas