Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties fotokonkursā "Makšķernieka diena"

Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina piedalīties fotokonkursā "Makšķernieka diena".

Konkursa mērķis ir sekmēt Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes atpazīstamību sabiedrībā, kā arī radītu jaunu šīs kartes dizainu.

Konkurss ilgs no 29. jūnija līdz 31. jūlijam.

"Kopš sākām izplatīt makšķerēšanas kartes, interese par to iegādi pieaug. Kā bērnus, tā pieaugušos aizvien vairāk interesē savu brīvo laiku pavadīt pie ūdenstilpēm gan ķerot zivis, gan vienkārši iepazīstot dabu ap ūdeņiem. Šādos brīžos top arī ne mazums fotogrāfiju, starp kurām noteikti ir kāda tik lieliska, ka varētu tikt izmantota karšu jaunā dizaina radīšanai. Tādēļ arī izsludinām šo fotokonkursu," pamato LLKC Zivsaimniecības nodaļas vadītāja Agnese Neimane-Jordane.

Fotogrāfijām jāatspoguļo makšķernieka ikdiena – makšķerēšana, noķertās zivis un vēži, zemūdens medību laikā piedzīvotais.

Darbi iesniedzami elektroniski: https://goo.gl/forms/4doUyZGv1M3JGeAL2. />

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas