Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

7. un 8. martā būs Notāru dienas

7. un 8. martā notiks ikgadējās Notāru dienas – Latvijas zvērināti notāri iedzīvotājiem sniegs ikvienam bezmaksas juridiskās konsultācijas, informē organizatori.

Uz konsultāciju aicināts ikviens iedzīvotājs, kuru interesē jautājumi, kas saistīti, piemēram, ar laulības līgumu, mantojumu, testamentu, dāvinājumu, uzturlīgumu, bezstrīdus laulības šķiršanu, darījumiem ar nekustamo īpašumu, tostarp ieķīlātu, kā arī citi jautājumi.

Konsultācijas būs iespējams saņemt jebkurā no 120 Latvijas notāru birojiem no pulksten 11 līdz 16.

Konsultācijas no pulksten 8.30 līdz 17 būs iespējams saņemt arī internetā ar programmas "Skype" starpniecību – lietotājvārds: NotaruDienas.

Arī šogad iedzīvotājiem būs atvērtas Latvijas Zvērinātu notāru padomes telpas Rīgā, K. Valdemāra ielā 20 – 8. Padomes telpās uz konsultācijām īpaši aicināti tie iedzīvotāji, kurus interesējošie jautājumi saistīti ar bezstrīdus laulības sķiršanu.

Pērn bezmaksas konsultācijas saņēma 6000 iedzīvotāju.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas