4. novembra "Kursas Laikā": Kāpēc Grobiņas novada galva iedzīvotājiem dala konfektes? 1

Piektdienas, 4. novembra, "Kursas Laikā" lasiet:

No darba atlaisti divi transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates stacijas darbinieki – viens strādāja SIA "Scantest" Liepājas stacijā, otrs – Grobiņas. To, ka tas noticis kukuļa dēļ, neapstiprina ne atlaisto darbinieku darba devējs, ne amatpersonas. Vienlaikus gan tiek atzīst, ka pārkāpums ir bijis tik nopietns, lai no darba abus atlaistu.

Latvijas Televīzijas spēles "Es varu būt premjerministrs" uzvarētāju Mārtiņu Pūri mulsina kļūšana par publisku personu. Viņš neatzīst arī to, ka "ķidā" politiķu privāto dzīvi – ar nosacījumu, ja tā nav pretēja personas paustajiem standartiem.

Roku Cīravas jauktā kora diriģēšanā iemēģinās jauna diriģente – Madara Lejniece. Viņas darbu publika varēs vērtēt novembra vidū. Kāpēc Artis Ābele vairs nevada kori?

Savukārt to, kas vieno Mārtiņu Pūri un Madaru Lejnieci, meklē 4. novembra 2. lappusē!

Vēl piektdienas "Kursas Laikā" – par sovhoza ēdnīcām novados un to, kāpēc Grobiņas novada vadītājs pie novada nomales iedzīvotājiem brauca ar konfekšu kārbu.

Liels bonuss "Kursas Laika" lasītājiem – piektdienas laikraksta numurā atradīsit, kā pieteikties rudens pārvērtībām, kuras piedāvā "Kursas Laiks" sadarbībā ar tirdzniecības centru "baata".

Pērciet "Kursas Laiku" tirdzniecības vietās (ja kaut kur laikrakstu nevar iegādāties, zvaniet uz redakciju: 63423835), bet atcerieties, ka abonēt vienmēr ir lētāk !

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Māķu ūdens!

tendenciozs raksts!Māķos kurā gadā ūdens caurules ieraktas? iedzīvotāji tātad uzskata,ka par ūdeni cenas celt nedrīkst,bet mainīt bezmaz visu ūdensapgādes sistēmu gribētu gan?PAR KĀDIEM LĪDZEKĻIEM,ĻAUTIŅI MĪĻIE,ja paši ziniet kādas kapeikas maksājat? tie laiki aizgājuši,kad medus mutē tecēja un ceptas pīles lidoja. nu esam kapitālismā un par visu jāmaksā! nevar prasīt atbildību par sen nokalpojušām sistēmām no nesen izveidotā novada,protams, remonta darbi notiek nepārtraukti, tikai ne uzreiz visiem to var izdarīt.
ak jā,par tām končām. jūs labāk gribētu lai atbrauc piepūties tītars kas godīgi labu dienu neatņem?

pirms 9 gadiem, 2011.11.06 16:00

Latvijas ziņas