30. novembra "Kursas Laikā": Jauniešu hobijs – motociklu restaurēšana

Trešdienas, 30. novembra, "Kursas Laikā" lasiet:

Restaurē mocīšus un sapņo par vadītāja tiesībām – šādi var raksturot trīs Pāvilostas vidusskolas jauniešus, kuru vaļasprieks ir motociklu restaurēšana. Komandā – Renards Rolmanis, Miķelis Emīls Horna, Edgars Eduards Kristapsons, Dāvis Štokmanis, kā arī Pāvilostas biedrības "No idejas līdz attīstībai" vadītāja un Pāvilostas vidusskolas skolotāja Inta Vīgante.

"Liepājas Autobusu parka" vadītāja krēslā tagad sēž likvidējamās Tautas partijas biedrs, autosporta fans Māris Ārbergs. Viņš domā, ka ar pienākumiem jaunajā amatā galā tiks.

Salmos audzēti kartupeļi vēl nedod augstu ražu, bet taupa saimnieku spēku un laiku. Audzēšanas pamatā – mazāk ietekmēt vides ciklus un iegūt ražu. "Kursas Laiks" raksta par permakultūru.

Daudzu teiktais, ka "Ešenvaldei vajag ordeni", ir piepildījies – 18. Novembrī Valsts Prezidents pasniedza Atzinības krusta IV šķiru Priekules slimnīcas galvenajai ārstei Tatjanai Ešenvaldei. "Par mani ir tik daudz rakstīts," viņa teic, bet patiesībā – daudz viņas vārds ir izskanējis, rakstot savulaik par veselības aprūpi Liepājas rajonā vai par pretošanos māsterplāna iecerei apvienot Priekules un Liepājas slimnīcas. Taču reti kurš zina, ka viņa gribēja būt ķirurģe un bija saplānota karjera Rīgā. Priekulē nokļuva apstākļu sakritības dēļ.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas