25. novembra "Kursas Laikā": Pēc pārvērtībām tadaiķnieci Ievu Gūtmani nepazīst pat pašas mamma

Piektdienas, 25. novembra, "Kursas Laikā" lasiet:

  • "Kursas Laiks" saka lielu paldies par atsaucību visām pretendentēm, kuras vēlējas piedzīvot katras sievietes sapni – pārvērtības profesionālas komandas vadībā. Šoreiz pārvērtībām izvēlējāmies tadaiķnieci Ievu Gūtmani, kuru drēgnā rudens dienā apčubināja un sapucēja stila studijas "Uniq" stiliste Elīna Štobe, frizētavas "Arame" meistare Inita Černava un "Uniq" vizāžiste Iveta Ruicēna. Pēc pārvērtībām Ieva atzina, ka beidzot saņēmusi vajadzīgo grūdienu, lai atkal atcerētos par sevi.

  • Līdzi laikam Durbes kultūras namā mainījies darbs, cilvēki un bieži arī direktori, tomēr kultūra Durbē joprojām dzīvo. Durbes kultūras nams svin 50 gadu jubileju. Pašreizējā direktore Daira Veilande – "Kursas Laika" karikatūrā.

  • Ziemassvētki atnākuši nemanot – svētdien jau 1. Advente. Ar nīcenieces Modrītes Stūres palīdzību mācāmies pīt vainagu.

  • Ielu vingrotāji iedvesmo priekulniekus. Arī Priekules vidusskolas audzēknis Gatis Vašķis skolasbiedriem radīja, ko apguvis Priekules mūzikas skolas laukumiņā bez treneru palīdzības. Zālē skanēja sajūsmas saucieni, izbrīnītas bija arī skolotājas.

  • Pāvilostnieks Kārlis Donis viens no pirmajiem tika pie Pētertirgus Krājbankas bankomāta izsniegtajiem 50 latiem. Otaņķniece Ināra Bēriņa ir vīlusies, ka Latvijai bankas vairs nepieder. Iedzīvotāji nezina, kam vairs ticēt.

  • Liepājas teātris tiek pie trīs "Spēlmaņu nakts" balvām. Savu mīlestību balsojumā apliecinājuši arī skatītāji. Inese Kučinska: "Likās, ka mīlestības mākonis mani ietin." Gada jaunais skatuves mākslinieks Kaspars Kārkliņš: "Sajūtas ir ļoti patīkamas. Ienākot istabā, redzu balvu, tā nolikta goda vietā uz plaukta."

    Pērciet "Kursas Laiku" tirdzniecības vietās (ja kaut kur laikrakstu nevar iegādāties, zvaniet uz redakciju: 63423835), bet atcerieties, ka abonēt vienmēr ir lētāk !

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas