21. novembra "Kursas Laikā": Īstie un ne tik īstie Tadaiķi

Pirmdienas, 21. novembra, "Kursas Laikā" lasiet:

Līdz 22. novembrim iedzīvotāji var izteikt rakstiskus priekšlikumus par vēja elektrostaciju parka būvniecību Dunikas pagastā. Viņi balto spārnu iespējamo klātbūtni pieņem neviennozīmīgi. Vēja parku pretinieks Aldis Mežvids – "Kursas Laika" karikatūrā.

Par fotoradariem un to uzstādīšanas mērķi – drošāka satiksme vai "naudas slaukšana"? Šofera Edgara Dzērvēna viedoklis par iecerētājām radaru izvietošanas vietām.

Kur atrodas Tadaiķi? Tas var pamatīgi samulsināt cilvēkus, kuri šaipusē ierodas pirmo reizi. Administratīvā vienība – Tadaiķu pagasts – ir Durbes novada teritorija. Bet apdzīvotā vieta Tadaiķi atrodas Priekules novada Bunkas pagastā. Neskaidrību dēļ ir gadījušies dažādi kuriozi.

Priekules novadā par sakoptību šogad cildināta arī Gražinas un Raimonda Ķervija dzīvesvieta Priekulē, Raiņa ielā 39. Rudenī viņu dārzā, pašā ielas galā, uzzied akmens.

Fizioterapeiti skaidro, kas kopīgs mugurai un zobiem.

Pērciet "Kursas Laiku" tirdzniecības vietās (ja kaut kur laikrakstu nevar iegādāties, zvaniet uz redakciju: 63423835), bet atcerieties, ka abonēt vienmēr ir lētāk!

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas