21. decembra "Kursas Laikā": Kur svētku noskaņojumu "noķer" "Delnas" vadītājs Kristaps Petermanis?

Trešdienas, 21. decembra, "Kursas Laikā" lasiet:

  • "Svētku sajūtu noteikti nevar atrast lielveikala plauktā," pārliecināts "Sabiedrības par atklātību "Delna"" direktors Kristaps Petermanis. Viņam "īstā" sajūta rodas, svētku laikā atbraucot pie ģimenes Nīcā. Lasiet arī, kāda saistība Latvijas Lauku sieviešu asociācijas priekšsēdētājas Rasmas Freimanes svētku sajūtai ar 55 pīlēm un ko par svētku noskaņojumu domā biedrības "Siera klubs" valdes priekšsēdētāja Vanda Davidanova. "Kursas Laika" karikatūrā – Kristaps Petermanis!

  • Pāris nedēļu bizness – par eglīšu tirdzniecību saka lauksaimnieki, kuri zaļsvārces pirms Ziemsvētkiem un Jaungada piedāvā pilsētniekiem. Pircēju gaumi un prasības Ziemsvētku eglīšu izvēlē zina gramzdenieks Aivars Andersons.

  • Valda Enkūzena jūtas kā dāvanu no Ziemassvētku vecīša saņēmusi – tikusi pie pastāvīga darba. Viņa pirmo mēnesi nostrādājusi par Kazdangas centra teritorijas sētnieci. "Es tiešām jūtos kā dāvanu jau saņēmusi ar to, ka man ir darbs, nav jāsēž mājās drūmu ģīmi."

  • SIA "Liepājas RAS" izsludinātajam radošo ideju konkursam PET pudeļu otrreizējai izmantošanai atsaucās skolēni un studenti. Viņu uzdevums – no pudelēm un to sastāvdaļām izveidot tērpu, ko var arī uzvilkt un nēsāt.

  • Grobiņniekiem joprojām nav skaidrs, kā izskatīsies un kā tiks izvietotas telpas plānotajā korpusā, kas savienos divas mācību iestādes Skolas ielā.

  • Pirms pusgadsimta Aizputē par lauku sporta biedrības "Vārpa" rajona padomes priekšsēdētāju strādāja radošas izdomas un enerģijas pārpilnais Andris Zankovskis (1929–2008). Sporta veterānu savienības Goda biedrs Alfrēds Leja "Kursas Laikā" dalās savās pārdomās par veterānu sporta spožumu un postu.

    Pērciet "Kursas Laiku" tirdzniecības vietās (ja kaut kur laikrakstu nevar iegādāties, zvaniet uz redakciju: 63423835), bet atcerieties, ka abonēt vienmēr ir lētāk !

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas