2. novembra "Kursas Laikā": Miks Magone nesola, ka "Zemlika" būs arī nākamgad

Trešdienas, 2. novembra, "Kursas Laikā" lasiet:

* Durbenieks Miks Magone nogludina pēdējās festivāla "Zemlika" astītes un ir darba meklējumos; sarunā ar viņu arī par par "lēto" mūziku un to, kāpēc ik svētdienu viņš "pielīp" pie TV ekrāna.

* Cīravas arodvidusskolas silitināšanas projekts nerit savu ieplānoto gaitu. Termiņam ir lūgts pagarinājums, jo viena no divām būvfirmām ir "noziedējusi".

* Vairākiem novadiem joprojām nav saistošo noteikumu, kas regulētu kapsētu darbību un skaidri formulētu kapu pārziņu pienākumus un atlīdzību par to veikšanu. Gados vecie kapu pārziņu labprāt pienākumus nodotu jaunajiem, bet maiņas nav.

* Sēklas nākamā pavasara sējai var gādāt arī pašu spēkiem. Padomus dod kalētniece Biruta Struna un agronoms Jānis Lauva.

* Ceļojums uz Igauniju – vienā dienā maršrutā Liepāja-Munameģis-Tartu-Liepāja uzkāpts Munameģī, apskatīts zinātnes centrs un robotu zoodārzs.

Pērciet "Kursas Laiku" tirdzniecības vietās (ja kaut kur laikrakstu nevar iegādāties, zvaniet uz redakciju: 634 238 35), bet atcerieties, ka abonēt vienmēr ir lētāk !

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas