19. oktobra "Kursas Laikā": Restorāna "Le Dome" šefpavāra Žiļuka pirmais ēdiens bija plānās pankūkas

"Tas ir mans paldies skolai," tā par Liepājas Valsts tehnikumā sarīkoto meistardarbnīcu saka restorāna "Le Dome" šefpavārs Aleksandrs Žiļuks.

Liepājas Valsts tehnikumā šefpavārs mācīja jauniešiem gatavot karstās uzkodas, kas, paša vārdiem runājot, virtuvē ir viena no sarežģītākajām lietām. Gaidījis gan, ka jaunieši uzdos vairāk jautājumu. Pats viņš savu "virtuves karjeru" sācis ar plānajām pankūkām.

"Jā, man tiešām patīk tirgot apavus!" ne mirkli nevilcinādamās, ar sirsnīgu smaidu apliecina Tamāra Valujeva, kura strādā baltkrievu firmas apavu veikalā Liepājā. Par viņu "Kursas Laiks" raksta pēc lasītāju ieteikuma. Pārdevējas arods gan nav Tamāras bērnībā izsapņota profesija. Pēc tam, kad dzimtajā pusē Kalvenē pabeigusi pamatskolu, devusies mācīties uz Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolu, lai apgūtu kordiriģēšanu. Kā dzīve izvērsusies, lasiet "Kursas Laikā"!

"Mana simpātiju balva palika Bunkā – Sindijai Mieturei par kabačiem un patisoniem. Tāda maza, atraktīva meitene. Pārējiem uzdeva interesantus jautājumus. Dzīvē meitene tālu tiks – lai Dievs dotu!" novēl Viesturs Niedols no zemnieku saimniecības "Saules", vaicāts, kuram no mazpulcēniem, kuri Krotē pulcējās uz gadskārtējo rudens darbu skati, tika viņa simpātiju balva. Par mazpulcēniem kā simbolu lauksaimniecības nākotnei raksta "Kursas Laiks".

Pērciet "Kursas Laiku" tirdzniecības vietās (ja kaut kur laikrakstu nevar iegādāties, zvaniet uz redakciju: 63423835), bet atcerieties, ka abonēt vienmēr ir lētāk!

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas