17. novembra "Kursas Laikā": Latvijai grib uzdāvināt tīrību, ilgu mūžu un labu mūziku

Ceturtdienas, 17. novembra, "Kursas Laikā" lasiet:

  • Uz jautājumiem "Ko Jums nozīmē Latvija?" un "Ko Jūs tai uzdāvinātu?" atbild Zentas Mauriņas piemiņas istabu vadītāja Maija Rolava, mūziķis Ainars Virga, sporta skolotāja Maija Pūpola, AS "Liepājas papīrs" vadītājs Jānis Vilnītis, Grobiņas vidusskolas direktora Laila Urbāne un Nīcas novada pašvaldības policists Raivis Tapiņš, kā arī audēja Velga Reķēna, māsu palīdze Ingrīda Kalna, students Aldis Dzintars un skolnieks Toms Milzers.

  • Saruna ar dunalcnieku Griezīšu un Flakšu ģimenēm, kas ieguvušas Agronomu biedrības ceļojošo balvu “Zelta vārpa”. Dace un Jānis Griezīši labi zināmi kā bijušā kolhoza “Cīņa” agronome un priekšsēdētājs, viena no viņu četriem bērniem – meita Iveta – un znots Jurijs Flakši kopj sēklkopības saimniecību “Krastmaļi”. Ceļu lauksaimniecībā turpina un papildina Mārtiņš – vecākais no piecām Flakšu atvasēm. Mārtiņš arī "Kursas Laika" karikatūrā.

  • "Savādi tie dažādie laiki. Toreiz lika vagonos un aizveda, tagad paši mūkam no savām mājām ārā. Uz Angliju, Dāniju, Īriju. Un Latvija mums izjūk," saka Krūtes ciema iedzīvotāja, 86 gadus vecā Zenta Dobele. Stāsts par viņas un latviešu dzīves gājumu ceturtdienas "Kursas Laikā".

  • Attiecību lapā – kā un kāpēc uz mūžu var sanaidoties radi un draugi.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas