Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Kursas Laiks” novēl laimīgu jauno gadu!

Mēs turpinām reģionālā laikraksta misiju – būt tuvāk iedzīvotājiem. Tieši tādēļ var teikt, ka “Kursas Laiks” ir vienmēr laikā!

Arī nākamajā gadā ik ceturtdienu vēstīsim par svarīgāko Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas un Vaiņodes novadā, kā arī par notikumiem Liepājā, jo dzīve pierāda – apkārtējo novadu cilvēki ir cieši saistīti ar pilsētu

“Kursas Laika” trumpis ir dzīvas sarunas. Mēs dodamies pie cilvēkiem un esam kā ugunsdzēsēji brīžos, kad samilst konflikti. Kļūstam par iedvesmas avotu, kad stāstām par uzņēmēju, kultūras cilvēku, lauksaimnieku, sportistu pieredzi. Izzinām iedzīvotāju viedokļus par notiekošo valstī un vietējās pašvaldībās.

2017. gadā turpināsim pievērsties tēmām, kas Jūs interesē. Dalīsimies vērtīgā pieredzē, ko iepazīsim ik mājā, sētā, dārzā. Kā jau ierasts, “Kursas Laikā” arī 2017. gadā būs lappuses “Lauksaimniekiem”, “Veselība” un “Izglītība”, “Izklaide” “Viesis”, “Māja un Dārzs”, “Auto”, “Sports” u.c.

Ceram redzēt Jūs “Kursas Laika” lasītāju pulkā nākamajā gadā. Mēs turpināsim pilnveidoties, lai Jums vienmēr būtu interesanti.

Daudz laimes jaunajā gadā!

 

 

Vietējās ziņas