Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunos un topošos uzņēmējus aicina pieteikties 50 000 eiro investīcijām

Liepājas un Dienvidkurzemes reģiona jaunie un topošie uzņēmēji aicināti iesniegt pieteikumus uzņemšanai Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Liepājas biznesa inkubatorā, lai pretendētu uz inkubācijas pakalpojumiem un grantiem vismaz 50 000 eiro apmērā.

Pieteikumu uzņemšana otrajā ceturksnī turpināsies līdz 4. aprīlim, atgādina LIAA Liepājas biznesa inkubators.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras biznesa inkubatoru programmā, kuras ietvaros visā Latvijā ir izveidoti 14 reģionālie un 1 radošo industriju inkubators, uzņēmumi var saņemt valsts atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai. Noslēdzoties pieteikumu pieņemšanai, pretendentu iesniegtos pieteikumus izvērtē biznesa inkubatora atbildīgais darbinieks, kā arī speciāli izveidota konsultatīvā komisija, kuras sēde notiks 18. aprīlī.

Jaunajā inkubatora programmā uzņēmēji var saņemt apmācības, mentora konsultācijas, pieeju koprades telpai, kā arī atbalstu citu pakalpojumu, piemēram, mārketinga, grāmatvedības, prototipēšanas, telpu nomas u.c. izmaksu segšanai 50% apmērā. Biznesa ideju autoriem ir pieejama arī tā sauktā pirmsinkubācija, kuras ietvaros uzņēmēji un biznesa ideju autori var testēt savas biznesa idejas un saņemt konsultācijas biznesa attīstībai. Atšķirībā no inkubācijas, uzņemšana pirmsinkubācijas atbalstam notiek nepārtraukti un tajā var pieteikties arī fiziskas personas.

Šobrīd inkubācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumus saņem 18 uzņēmēji un uzņēmējdarbības uzsācēji no Liepājas pilsētas un Nīcas, Durbes, Pāvilostas un Aizputes novadiem.

LIAA Liepājas biznesa inkubatora darbības teritorija ietver Liepājas pilsētu, Aizputes, Brocēnu, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas, Saldus un Vaiņodes novadus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas