Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolā pirmā diena, mācoties attālināti, izdodas veiksmīga

Ar pirmdienu, 23. martu, sākās jauns izaicinājums Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola skolēniem, skolotājiem un vecākiem - pirmā diena, mācoties attālināti, informē Grobiņas novada pašvaldība.

Skolas direktore Laila Urbāne aicina: "Saglabāsim mieru, jo panika bojā veselību!" Un turpina: "Mēs esam nonākuši situācijā, kuru nebija iespējams iepriekš izmēģināt un pielāgot, tāpēc mans vissirsnīgākais paldies visiem jaunajā mācību procesā iesaistītajiem. Man ir liels prieks, ka sākums ir veiksmīgs un esmu pārliecināta, ka tā arī turpināsim! Jau iepriekš apzinājām viedierīču un interneta pieejamību visiem saviem vairāk nekā 900 skolēniem. Tikai piecās ģimenēs tā visa nebija, taču ar Grobiņas novada pašvaldības palīdzību dienas laikā šis jautājums bija atrisināts. Tāpat esam definējuši visu iesaistīto pušu atbildību jaunajā situācijā: skolotāju, skolēnu un vecāku. Ir izveidots jauns stundu saraksts mācībām attālināti - tas veidots pa blokiem, lai neveidotos sadrumstalotība. Skolotāji ir izplānojuši stundu tēmas, sasniedzamos rezultātus un sadarbības partnerus: gan mācību priekšmetos, gan digitālajās platformās. Pamatu pamats ir e-klase un skolas ietvaros izveidotais office 365. Es saprotu, ka grūtāka šī situācija varētu būt mazāko klašu skolēniem, tāpēc sirsnīgu lūdzu vecākus iesaistīties un būt par atbalstu saviem bērniem. Lai mācību process būtu vieglāks ikvienam skolēniem, es aicinu katram mājās labiekārtot vietu mācībām pie galda. Vēlreiz visiem paldies par veiksmīgo iesākumu!"

Ieskatam, kā skolēniem sokas pirmajā dienā, mācoties attālināti, tiek piedāvātas dažu vecāku atsauksmes:
- Matemātika un vēsture jau vakar bija zināma. Meita izprintēja un šodien ļoti normāli mācās. Mums ar šo problēmu nav. Esmu pārsteigta par viņas lielo vēlmi mācīties.
- Mēs arī vakar visu izprintējām un viss ir kārtībā.
- Meita arī pilda uzdevumus. Arī viss ir OK. Šobrīd vingro - sporta nodarbība.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā