Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpmāk Dubeņu pasta nodaļa strādās vienu stundu dienā

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ no 30. novembra tiek mainīts Dubeņu pasta nodaļas darbības modelis, darbalaiks un atrašanās vieta, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

Turpmāk Dubeņos pasta pakalpojumi katru darbdienu tiks nodrošināti Centra ielā 6/6 no pulksten 8 līdz 9. Iedzīvotāji saņems visus pasta pakalpojumus, kas bija pieejami līdz šim, vai arī varēs izvēlēties tos saņemt pie  pastnieka savā dzīvesvietā, sola Latvijas Pasta pārstāvji.

Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Dubeņu pasta nodaļā, kas ir vidēji pieci sūtījumi darbdienā un rada Latvijas Pastam ikgadējos zaudējumus vairāk nekā 3400 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.

Dubeņu iedzīvotāji tiks informēti par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām pēc 30. novembra, no 30. oktobra saņemot informatīvus paziņojumus savās pastkastītēs.

Tāpat kā līdz šim, Dubeņu pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c.

Ar pastnieka starpniecību Grobiņas pagasta Dubeņu iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67608486 vai 67608488. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Dubeņu iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 25702011.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Dubeņu pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 634 91785, 634 91784 vai 26165743 un norādot datumu, kurā klients vēlas pasta sūtījumu saņemt. Savukārt, apmeklējot Grobiņas pasta nodaļu Lielajā ielā 37, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama katru darbdienu: pirmdien, otrdien un trešdien no pulksten 8 līdz 17 un otrdien, ceturtdien no pulksten 10 līdz 19.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā