Šonedēļ akcijā "Cilvēks cilvēkam Grobiņas novadā" palīdzēs 44 ģimenēm

Piektdien, 15. maijā, Grobiņas novada domes darbinieki kopā ar labdarības organizācijas Tabitas Sirds pārstāvjiem labdarības akcijas “Cilvēks cilvēkam Grobiņas novadā” laikā kārtoja produktus, ko nogādāt cilvēkiem, kam vajadzīga palīdzība. Šonedēļ tika palīdzēts 44 ģimenēm, kas kopā ir 124 cilvēki, informē Grobiņas novada pašvaldība.

Akcija “Cilvēks cilvēkam Grobiņas novadā” ir Grobiņas novada domes darbinieku rosinājums un domes darbinieki arī ir galvenie ziedotāji. Taču pašvaldība aicina pievienoties arī citus. Ziedojums var būt gan nauda, ko pārskaitīt "Tabitas sirds" kontā ar norādi "Grobiņas novadam", gan pārtikas produkti - arī pašu izaudzēti dārzeņi, kā arī noder palīdzīgas rokas.

Šīs akcijas mērķis ir palīdzēt cilvēkiem, kas šajā laikā nonākuši grūtībās, taču dažādu iemeslu dēļ nevar saņemt sociālo palīdzību.
Akcija sākās 17. aprīlī un mēneša laikā dalībnieki ir palīdzējuši 143 ģimenēm. Tā turpināsies līdz ārkārtas stāvokļa atcelšanai.

"Tabitas sirds" pārstāve Kristīne Vidzeniece norāda, ka ir ne mazums cilvēku, kas, pat nonākuši grūtībās, nespēj lūgt palīdzību, tāpēc viņa aicina līdzcilvēkus pamanīt šīs situācijas un informēt, lai varam palīdzēt. Kristīne arī mudina paskatīties, vai mūsu tuvinieku, draugu vai kaimiņu lokā nav tādi cilvēki, kam paši varam palīdzēt. Kopā mums izdosies!

Pievieno komentāru

Grobiņā