Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolotāju diena Kapsēdes pamatskolā

Nedēļas nogalē tiks atzīmēta Starptautiskā Skolotāju diena, Kapsēdes pamatskolā skolēni savus pedagogus godina piektdien, 4. oktobrī.
 
Skolēnu līdzpārvalde veica aptauju un noteica stilīgākos, zinošākos, izpalīdzīgākos, sirsnīgākos, smaidošākos, radošākos, nopietnākos un čaklākos pedagogus.

Katrs skolēns rakstīja pārdomu darbu "Mans skolotājs", izsakot savas domas par skolotāju pozitīvajām un negatīvajām rakstura un profesionālām īpašībām. Sskolēni izteica arī vēlmes un sapņus par "Ideālo pedagogu". Lasot skolēnu pārdomas, liela daļa no tagadējiem pedagogiem atbilst "ideāla skolotāja" tēlam – ir saprotoši, draudzīgi un labi profesionāļi.

Lielā Skolotāju godināšana notiks piektdien, 4. oktobrī, apbalvojot skolotājus pa nominācijām, apdāvinot ar ziediem un mīļiem vārdiem. 9. klases skolnieki sagādājuši pārsteigumu kopā ar Medzes kultūras nama vadītāju.

Stundas vadīs jaunie skolotāji – 8. klase!

Grobiņas novadā ir tradīcija savus skolotājus pulcināt kopā kādā no novada apdzīvotajām vietām, tāpēc pie skolām organizēti pieripos autobusi, kuri novada skolotājus un iestāžu tehniskos darbiniekus aizvedīs šoreiz uz Gaviezes kultūras namu.

Kultūras darbinieku sarūpētais koncerts un cienasts pēc svinīgā pasākuma, lai ir kā pateicība par to mīlestību un zināšanām, ko 315 darbinieki 10 izglītības iestādēs, sniedz saviem audzēkņiem, teikts Grobiņas novada domes mājaslapā.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā