Saka paldies drošsirdīgajai Kristai Lauvai, kas Grobiņā izglāba slīkstošo zēnu 5

Sakot sirsnīgu paldies par drošsirdību, trešdien Grobiņas novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols grobiņniecei Kristai Lauvai pasniedza Grobiņas novada zemnieku un mājražotāju labumu grozu, vēlot stipru veselību.

Jau ziņojām, ka K. Lauva šo pirmdien izglāba mazu zēnu, kurš bija iekritis ūdeni Grobiņas dīķī un saviem spēkiem netika ārā.

Tas norisinājās Grobiņā pie pilsdrupām dīķa pusē. Kāds puika bija iekritis ūdenī tik dziļi, ka saviem spēkiem vairs netika malā. Viņam centās palīdzēt citi bērni, kas sauca arī pēc palīdzības. Notiekošo ieraudzīja K. Lauva, kas ar mazuli ratiņos tuvojās notikuma vietai.

Sieviete, uzticējusi ratiņus garāmgājējai, ātrā skrējienā bija pie dīķa un metās ūdenī, lai satvertu nelaimē nonākušo. Taču glābšanas darbi tik viegli nepadevās. Bērna apģērbs bija slapjš un kājas iestigušas dubļos. Turklāt bērns arī bija tik ļoti nobijies un nosalis, ka pats vairs nespēja cīnīties par izkļūšanu no ūdens. Sievietei ātri rīkojoties, izdevās puiku izglābt un nogādāt krastā, kur to nodeva mediķiem, kas bija ieradušies, lai sniegtu palīdzību.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Vārds cieņa

Super no pašvaldības puses Redzot šo trauslo meitenīti paklanos viņas priekšā līdz zemei Lai Tev dzīvē viss izdodas Tie tur augšā vienmēr labos darbiņus atceras

pirms 5 mēnešiem, 2021.01.14 07:58

miko

Sievietei Paldies, bet ko priedols tur dara,kurš nav norobežojis ūdens tilpni nav skaidrs. TV stāstīja ka vedīs no zemniekiem siena ruļus...

pirms 5 mēnešiem, 2021.01.14 20:31

nu i nu!

kādu lepnumu?
kādu grozu?
kādu paklanīšanos?
Valdībai šī sieviete jāprēmē ar VISMAZĀKAIS ......50 000 EUR!!

Mācieties pamatvērtības!

pirms 5 mēnešiem, 2021.01.16 11:07

Ciemiņš

Ko tad tagad katrai peļķei likt virsū vākus vajadzēs.Vecākiem pa tām biksēm sadot,audzināšanā vaina,ja pauris tukš tad nekas nelīdzēs.

pirms 5 mēnešiem, 2021.01.18 14:05

Grobiņas novadā