Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīkos īpašas sapulces, lai noskaidrotu Grobiņas novada iedzīvotāju vēlmes un vajadzības

Grobiņas novada dome ir uzsākusi Attīstības programmas 2019.-2025. gadam izstrādi, kura ietvaros 22. un 23. maijā norisināsies darba grupu sanāksmes – ideju darbnīcas. Tajās aicināts piedalīties ikviens novada iedzīvotājs.

''Sabiedrības iesaiste Attīstības programmas izstrādē nepieciešana, lai šis dokuments būtu visaptverošs. 12 dažādu jomu prioritāšu noskaidrošanai un rīcību un investīciju plāna izstrādei svarīgi sadzirdēt ikviena novadā dzīvojošā cilvēka vajadzības un viedokli,'' norāda Grobiņas novada dome.

Darba grupas notiks:
22. maijā, pulksten 10. Tēma: Grobiņas novads un pašvaldība;
22. maijā, pulksten 14. Tēma: Dzīves vide un infrastruktūra;
23. maijā, pulksten 10. Tēma: Ekonomiskā darbība;
23. maijā, pulksten 14. Tēma: Sabiedrība - izglītība, kultūra, sports, atpūta, veselība, drošība un sociālā aizsardzība.

Norises vieta: Grobiņas sporta centrs, M. Namiķa 2B, Grobiņa.

Tāpat ikviens cilvēks Grobiņas novada mājaslapā, sameklējot augšējā rīkjoslā sadaļu ''Attīstības plānošana'', var iepazīties ar Attīstības plāna izstrādes uzdevumiem un sūtīt savus ierosinājumus un ieteikumus uz e-pastu: attistibasprogramma@grobinasnovads.lv.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā