Priedols vairs nav deklarējis nekādus uzkrājumus

Grobiņas novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols 2009. gadā domē nopelnījis 12542,81 latu, liecina viņa Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā ienākumu deklarācija par pagājušo gadu.

Salīdzinot ar gadu iepriekš Grobiņas pagasta padomē nopelnīto, tas ir par apmēram diviem tūkstošiem latu mazāk. A. Priedols deklarējis pērn gūtās divas atlīdzības – no SIA "Grobiņas siltums" viņš saņēmis 1080 latu, bet no SIA "Liepājas RAS" – 360 latu. Viņš pārdevis arī zemi, no darījuma iegūstot 50 tūkstošus latu.

Viņa īpašumā divi dzīvokļi – Liepājā un Grobiņā, ēka un zeme Bunkas un Grobiņas pagastā, kā arī zeme Durbes novadā.

A. Priedolam joprojām pieder divas vieglās automašīnas, trīs kravas auto un trīs dažāda tipa laivas. Vairs īpašumu klāstā neparādās 1991. gada izlaiduma vieglā kravas mašīna "Toyota Hylux", kas bija deklarēta 2008. gadā.

A. Priedols deklarācijā norādījis, ka pērn viņš izsniedzis 60 tūkstošu latu vērtu aizdevumu, šāds aizdevums bija deklarēts arī 2008. gadā. Savukārt pašam A. Priedolam ir kredītsaistības 60 tūkstošu eiro apmērā, kas, salīdzinot ar 2008. gadu, samazinājušās par pieciem tūkstošiem eiro.

Deklarācijā nav uzrādīti nedz skaidras, nedz bezskaidras naudas uzkrājumi. Atgādināsim, ka 2008. gadā A. Priedols bija deklarējis 56 tūkstošu latu lielu uzkrājumu. Viņš vairs nav arī nevienas komercsabiedrības dalībnieks, biedrs vai akcionārs.

A. Priedols ir valdes priekšsēdētājs dzīvokļu īpašnieku kooperatīvam "Lielā 19A", ZS "Priedoli" īpašnieks, kapitāldaļu turētājs "SIA "Grobiņas novada namsaimnieks", SIA "Liepājas RAS", SIA "Grobiņas HES" un SIA "GP Komunālserviss".

Pievieno komentāru

Grobiņā