Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti "Liepājas RAS" konkursa "Izgatavo mūzikas instrumentu no otrreizēji izmantojamiem materiāliem" uzvarētāji

Teju 100 dažādi mūzikas instrumenti šobrīd atrodas SIA "Liepājas RAS" poligona "Ķīvītes" administrācijas ēkas konferenču zālē, pavēsta uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciālists Viktors Birze.

Instrumenti tapuši konkursa "Izgatavo mūzikas instrumentu no otrreizēji izmantojamiem materiāliem" laikā, un to autori ir dažādu Kurzemes reģiona pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, viņu vecāki un pedagogi.

Uzņēmumā izveidota žūrija noteica konkursa uzvarētājus, kas ir attiecīgi Liepājas PII "Sauleszaķis" grupa "Zaķēni" (1.vieta), Durbes PII "Ābolītis" (2.vieta), un Liepājas Kristīgās PII grupa "Pelēni" (3.vieta).

Konkursa žūrija atzīst, ka noteikt uzvarētājus bijis ārkārtīgi grūti, jo iesniegtie darbi bija izgatavoti ar acīmredzamu rūpību un izdomu. Bija liela formāta, krāšņi apdarināti, vizuāli iespaidīgi, un arī ārēji šķietami neizteiksmīgi, toties ļoti praktiski un skanoši instrumenti.

Konkursam iesniegtie darbi tika vērtēti atbilstoši konkursa nolikumam - oriģinalitāte un atbilstība tēmai, tehniskais izpildījums un mūzikas instrumenta skanējums/pielietojamība.

Konkursa organizators sazināsies ar uzvarētājiem personīgi, un saka lielu paldies visiem autoriem un ideju  ģenerētajiem par izdomu un radošumu.

Iesniegtos darbus jebkurš interesents var atbraukt un apskatīt SIA "Liepājas RAS", Grobiņas pagasta "Ķīvītēs" līdz 31. martam.
Izstādes apmeklējumu vēlams iepriekš pieteikt pa tel. nr. 63459093, 26420306. Pēc 31. marta darbiņus to autori varēs saņemt atpakaļ izmantošanai mūzikas stundās, koncertos un ikdienas nodarbībās.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā