No nākamā gada Grobiņā būs divas jaunas pašvaldības iestādes - būvvalde un pašvaldības policija 1

No nākamā gada 1.janvāra Grobiņā būs divas jaunas pašvaldības iestādes - būvvalde un pašvaldības policija, Grobiņas novada domes sēdē nolēmuši deputāti.

Kā aģentūru LETA informēja Grobiņas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore, gan būvvalde, gan pašvaldības policija Grobiņas novada domē kā nodaļas darbojās jau iepriekš. Būvvalde darbojās kopš 2015.gada 1.jūnija, bet pašvaldības policija kopš 2016.gada.

Lēmums tās juridiski noformēt kā pašvaldības iestādes pieņemts tāpēc, ka ir pieaudzis šo iestāžu darba apjoms, kā arī mainījusies likumdošana. Darbošanās jaunajā statusā abām iestādēm ļaus autonomi, patstāvīgi un īsākā laikā pieņemt dažādus lēmumus, skaidroja Pastore.

Viņa uzsvēra, ka iedzīvotājiem šīs izmaiņas nekādas būtiskas pārmaiņas neradīs, jo abas iestādes turpinās sniegt iepriekš sniegtos pakalpojumus. Tām abām arī nemainīsies atrašanās vieta. Būvvalde kā līdz šim atradīsies Grobiņā, Lielajā ielā 76, savukārt pašvaldības policija - Grobiņā, Lielajā ielā 54.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Grobiņas novadā