Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsdienu deju kolektīvs "Medzīši" svinēs piecu gadu jubileju

Medzes kultūras nama mūsdienu deju kolektīvs “Medzīši” savu 5 gadu jubileju atzīmēs ar deju uzdevumu “Augam kopā”. Uzdevums norisināsies 30. novembrī pulksten 18 Medzes kultūras namā. Ieeja par ziedojumiem, kas tiks ieguldīti kolektīva attīstībā.

Uzveduma pamatā ir stāsts par meitenīti vārdā Eva, kura dodas uz savu pirmo deju nodarbību. Eva kolektīvā darbojas jau sesto sezonu, un no vienkāršiem deju priekšnesumiem viņas kolektīvs ir izaudzis līdz mūsdienu deju konkursiem atbilstošām dejām. Pasākumā būs vērojamas kolektīvam nozīmīgākās dejas – pirmais koncerts, pirmās sacensības, pirmie sasniegumi, informē “Medzīšu” vadītāja Selēna Vasiļjeva.

Mūsdienu deju kolektīvs “Medzīši” Grobiņas novadā darbojas jau no 2014. gada, kad uz pirmo nodarbību ieradās 17 sākumskolas vecuma dejotāju. Šobrīd kolektīvā darbojas 22 dejotājas divās vecuma grupās. Līdz šai dienai kolektīvs piedalījies un saņēmis atzinības lielākos un mazākos koncertos, uzvedumos, skatēs un konkursos visā Latvijā. Dejotāji sastrādājušās ar Latvijā atzītiem horeogrāfiem, uzrīkojuši nedēļu ilgu deju nometni Engurē, devušies savā pirmajā ārzemju ceļojumā uz Stokholmu – dejojuši uz prāmja Tallink “Romantika” skatuves, un kopā pavadījušas neaizmirstamus brīžus.

Uz pasākuma īpaši aicināti fotogrāfi, kas gatavi padalīties ar noķertajiem foto mirkļiem.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā