Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Medzes kultūras nama jaunā vadītāja Gita Pjulze uzskata, ka beidzot dzīve viņu atvedusi uz īsto vietu 1

Kopš 10. jūnija Medzes pagasta kultūras nama vadību savās rokās pārņēmusi Gita Pjulze. Lai gan ar Grobiņas novadu iepriekš nav bijusi saistīta, laimīgas sagadīšanās pēc nonākusi šeit praksē un priecājas, ka tieši te bijusi iespēja uzsākt karjeru sev tuvajā kultūras lauciņā.

G. Pjulze pastāsta, ka nāk no Priekules puses – bērnību pavadījusi Gramzdā, tur beigusi arī pamatskolu, taču pēcāk pārcēlusies uz dzīvi Liepājā. Nu jau teju 13 gadus jaunā sieviete savu ikdienu vada vēju pilsētā. G. Pjulze smej, ka vidusskolas laikā ieguvusi profesionālo izglītību, kas ne tuvu nav saistīta ar kultūras jomu – apguvusi banku speciālista arodu. Specialitāte izvēlēta labo sekmju dēļ – šķitis, ka būs iespēja attīstīt savas spējas.

Strādājot ofisa darbu, nonākusi pie atziņas, ka nav mierā ar darbalaiku “no... līdz...”, ikdienas rutīnu un citiem ar šādu darbu saistītiem faktoriem. Patieso kultūras darba oderi iepazinusi praksē. “Es meklēju praksi un iedomājos, ka varētu pamēģināt Grobiņā. Tā es iepazinos ar Lindu (Grobiņas novada Kultūras nodaļas vadītāja Linda Pričina – red.), kura ir ļoti jauks cilvēks. Šķīrāmies uz pozitīvas nots, un pēc divām nedēļām viņa man zvanīja un teica, ka meklē jaunu darbinieku Kapsēdē,” ceļu uz kultūras nama vadītājas amatu ieskicē G. Pjulze.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 3. oktobra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Grobiņas novadā