Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Medzes bērnudārzs "Čiekuriņš" piedzīvo pamatīgas pārvērtības, kamēr audzēkņi zinības apgūst pamatskolas ēkā 6

Grobiņas novada Medzes pagasta pirmsskolas izglītības iestāde “Čiekuriņš” šajā mācību gadā audzēkņus neuzņēma. Kopš pērnā novembra ēkā tiek veikti remontdarbi, lai turpmāk bērni zinības apgūtu skaistās, mājīgās un kvalitatīvi izremontētās telpās.

Kamēr “Čiekuriņā” norit vērienīgie remontdarbi, bērndārznieki dienas vada Kapsēdes pamatskolā. Grobiņas novada domes Attīstības un uzņēmējdarbības nodaļas projektu vadītāja Maira Melvere teic, ka tur bērniem atvēlētas piemērotas telpas, kurās ir iespēja pilnvērtīgi darboties. Tas, ka ēkā nav nedz bērnu, nedz bērnudārza darbinieku, krietni atvieglo darbu arī būvniekiem. 

M. Melvere atklāj, ka darbi bērnudārza ēkā saistīti galvenokārt ar energoefektivitātes uzlabošanu. Ieplānota siltināšana, tostarp norobežojošo konstrukciju siltināšana, jumta pārbūve.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 7. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 6

jānis

Būtu labāk to naudu kaut kur citur ieguldījuši... Vajadzīgs bērnu dārzs laukos...

pirms gada, 2019.02.07 18:45

jancīgais

Jānim laikam nav bijis aktuāls bērnu dārza jautājums. Piebildīšu, ka uz šo dārziņu vecāki ved savus bērnus ne tikai no tuvējās apkārtnes, bet arī no Liepājas un Grobiņas... tā kā...saki vēl...vai vajadzīgs bērnu dārzs laukos

pirms gada, 2019.02.08 08:46

beta

Kas mums Medzes pagastā un Grobiņas novadā daļa par Liepājas bērniem.Nauda remontam tiek ņemta no novada kases.Un kam tukšās mājās bērni dzims.

pirms gada, 2019.02.08 17:48

...

Tik lielākoties jau gan dārziņš ir pilns ar saviem vietējiem bērniņiem. Tā kā tik tukšas jau tās mājas tad nemaz nav.

pirms gada, 2019.02.12 10:08

jānis

Bet padomājiet, cik liela naudas summa vajadzīga, lai to ēku tikai mazliet uzlabotu, kaut kas neiet kopā. Par tādu naudu varēja pie pamatskolas piebūvi uzcelt (mazajiem bērniem) un nauda vel pāri paliktu. Vai arī to pamatskolu klapēt ciet un atvērt lielu dārziņu skolā. Sen jau teica, ka klapes ciet to skolu, vel stāv. Jo ātrāk aizies uz pilsētas skolām grobiņa, liepāja, u.c., jo labak. Tāpat pēc pamatskolas ies, lai mācās un pierod laicīgi.

pirms gada, 2019.02.21 17:07

Grobiņas novadā