Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mārtiņa un Kristīnes Vidzenieku pārbaudījumu pilnais ceļš uz kuplu, laimīgu ģimeni 3

Vidzenieku ģimenē, kura ikdienu vada Grobiņas pagasta “Pūrānu” mājās, aug četri bērni – Hanna (16), Krišjānis (7), Toms (4) un Linna (1,9). Vecāki Kristīne un Mārtiņš atklāj, ka tik kuplu bērnu pulku nebija nedz plānojuši, nedz arī cerējuši. Lai šādu ģimenes laimi piedzīvotu, nācies tikt galā ar dažādiem dzīves uzliktiem pārbaudījumiem. Ar lielu ticību, cerību un iedrošinājumu tas izdevies, un nu Vidzenieki bauda katru kopābūšanas mirkli. Arī vizīti pie Valsts prezidenta Ziemassvētku laikā.

Kristīne iepriekš strādājusi algotu darbu, taču šobrīd nolēmusi pilnībā pievērsties pašas izveidotajai labdarības biedrībai “Tabitas sirds”, kā arī ikdienas rūpēm par ģimenes atvasēm – it īpaši Krišjāni, kurš šajā mācību gadā uzsācis skolas gaitas, un mazo Linnu. “Es sapratu: ja eju atpakaļ uz darbu, apstājas darbs biedrībā. Redzēs, kā mums ies tālāk,” viņa teic un atzīst, ka pašas un citu biedrībā iesaistīto princips ir – darīt tik daudz, lai nenodarītu pāri savai ģimenei.

Kristīnes dienas rit lielākoties mājās, bet citāda ir vīra Mārtiņa ikdiena. Viņš ir zaļo jeb viedo tehnoloģiju klastera starptautisko projektu vadītājs. Vidzenieki ir pazīstami jau 21 gadu, 19 no tiem aizvadīti laulībā. 

Plašāk sarunu ar Vidzeniekiem lasiet "Kursas Laika" 10. janvāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

1

Vai tad bērni nav jāplāno? Vai šī ir lepošanās ar bezatbildību, tipa -vai, man atkal gadījās? Sieviete ir bezdarbniece, vīrietis noteikti ir nu ļoti turīgs, ja var atļauties tik daudz bērnus.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.13 19:16

*

"Vai tad bērni nav jāplāno? Vai šī ir lepošanās ar bezatbildību, tipa -vai, man atkal gadījās? Sieviete ir bezdarbniece, vīrietis noteikti ir nu ļoti turīgs, ja var atļauties tik daudz bērnus." - kā Jums nav kauna kaut ko tādu uzrakstīt par šiem brīnišķīgajiem cilvēkiem, kuri ir snieguši palīdzību neskaitāmām ģimenēm! Pavisam noteikti ir skaidrs, ka personīgi nepazīstat ne Kristīni, ne Mārtiņu.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.14 01:28

to *

Pievienojos, ka tā ir bezatbildība. Par to liecina pašu bērnu taisītāju teikums ---------vecāki Kristīne un Mārtiņš atklāj, ka tik kuplu bērnu pulku nebija nedz plānojuši, nedz arī cerējuši.----- Nu normāli tas nav. Ko bērni teiks, kad pieaugs un šo nesmuko vecāku piebildi izlasīs? Bērni ir jāplāno, nevis -ai, vai, man atkal "gadījās".. Un kas ir kontracepcija, ko ar to dara?

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.22 21:24

Grobiņas novadā