Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lejaskurzemes novados pret Covid-19 cīnās kopīgiem spēkiem 8

Risinot jautājumus, kas saistīti ar “Covid-19” izplatības ierobežošanu, kopš brīža, kad valstī ieviests ārkārtējais stāvoklis, divas reizes nedēļā attālināti tiekas Grobiņas sadarbības teritorijas Civilās aizsardzības komisija ar pieaicinātu ekspertu. Praktiski risinājumi veikti dezinfekcijas un atveseļojušos slimnieku transportēšanas jomā.

Komisijas vadītājs ir Grobiņas novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols. Komisijas sastāvā darbojas Grobiņas novada domes Ugunsdzēsības dienesta vadītājs Andris Jefimovs, Aizputes novada domes priekšsēdētājs Juris Grasmanis, Durbes novada domes priekšsēdētājs Ojārs Petrēvics, Nīcas novada domes priekšsēdētājs Agris Petermanis, Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons, Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonska, Rucavas novada domes priekšsēdētājs Jānis Veits un Vaiņodes novada domes priekšsēdētājs Visvaldis Jansons. Komisijas sastāvā kā pieaicinātais konsultants darbojas Latvijas Neatkarīgo ekspertu asociācijas ugunsdrošības speciālists Andrejs Beļakovs.

Ievērojot nepieciešamo piesardzību, komisijas sēdes notiek attālināti – ar telefonkonferences starpniecību, atklāj Grobiņas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore. Tās tiek organizētas divas reizes nedēļā.

Lai arī vairākos novados saslimušo skaits pagaidām ir neliels, gatavojoties iespējamam saslimstības pieaugumam, komisija strādā, lai apzinātu cilvēku un materiālos resursus, kas vēl varētu būt nepieciešami.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 16. aprīļa numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Silvija

Vakar vakara pusē , Aizputē izskatījās, ka liela daļa iedzīvotāju un pilsētas viesi distancēšanās noteikumiem uzšķauda. Arī nemanīju, ka kāds tam sekotu. Laikam jau iestājusies eiforija un atslābums..

pirms mēneša, 2020.04.23 09:33

Ha ha

Silvuk, tas vecums ir jau tev pienācis kad baili atrasties uz ielas. Aizej pie galvas ārsta lai kādu ta***tku izraksta.

pirms mēneša, 2020.04.23 13:25

aivars visvaranais

Vai jums tupakiem vienreiz nav skaidrs kurš būs tā saucamā Liepājas novadeļa mērelis ,ticiet vai nē Preidola kungs jūs visus iebāzīs maisā tā ka pat nemanīsiet.

pirms mēneša, 2020.04.23 15:57

ivars sūdagabals

KNAB drīzumā ieradīsies pie šī visuvarenā, baltā, nošņurkušā, ar gotiņām piebāztā uzvalciņa nēsātāja!... laiks arī restes parādīs!

pirms mēneša, 2020.04.23 17:05

varis mēslagabals

Tu esi tas KNĀBis, kas ieradīsies pie nošņurkušā uzvalciņa nēsātāja? Nejauc savus murgainos sapņus ar īstenību...tu jau gulēsi koka kaštelē kad visuvarenais vēl joprojām stūrēs kuģi...:)))

pirms mēneša, 2020.04.23 21:12

Zuss

Un kas vainas Priedolam? Labākais no visiem pašlaik esošajiem. Un tā pasniegtā konfektīte tantukam savureiz izgaiņā drūmās domas labāk kā psihoterapeita gudrās pamācības. Lai nu kāds bet lepns Aivars nekad nav bijis.

pirms mēneša, 2020.04.23 22:53

Silvija

Laikam viņš ir visambiciozākais no patreiz redzamiem kandidātiem. Un māk apieties ar savu ganāmpulku (kā jau zootehniņis) ; kad vajag , pakasa pierīti , iedod kāpostiņu (konfektīti), ieslēdz mūziku, un iestāsta baram, ka viņi ir Vikingi. Baram tas patīk. Bet ceru, ka uzradīsies kas jaudīgāks un ne no zzs.

pirms mēneša, 2020.04.24 08:26

CA

Neatkarīgo ekspertu asociācijas ugunsdrošības speciālists Andrejs Beļakovs - speciālists, tik tiešām speciālists, un ugunsdrošibā un noteikti civilā aizsardzībā arī , nu piedodiet, lai jums veiksme uzsmaida.......

pirms mēneša, 2020.04.27 13:03

Grobiņas novadā