Lauksaimnieki apmeklē izstādi "Rāmavā"

Četras dienas, no 8. līdz 11. aprīlim, Rīgā, kompleksā “Rāmava” notiek tradicionālā pavasara izstāde. To gan individuāli, gan kolektīvi apmeklē arī mūspuses novadu ļaudis.

No sīkas sēkliņas līdz milzu traktoram – tāds ir izstādē aptvertais lauku saimniecībā noderīgo lietu diapazons. Sevi piesaka arī pinēji, cepēji, pamatīgu darba apģērbu un maigu smalkvilnas čību tirgotāji.

Vizuāli visvairāk pamanāmais apmeklētāju pirkums ir dažādu puķu, augļu un ogu stādi. Var iegādāties gan ekoloģiski tīru medu, gan delikateses no medījuma gaļas.

Par plašo lauksaimniecības tehnikas klāstu gatavi stāstīt firmu menedžeri. Darba netrūkst arī Dunalkas pagasta “Krastmaļu” jaunajam zemniekam Mātiņam Flaksim, kurš prezentē saimniecībā audzētās zālāju sēklas.  

Ceturtdien “Rekurzeme” izstādē pamanīja Grobiņas novada atbildīgo iestāžu vadītājus, kuri interesējās par malkas un šķeldas smalcinātājiem, kā arī dažādas jaudas zāles pļāvējiem. Piektdien ceļu uz izstādi mēro lauksaimnieki no Medzes, sestdien ceļā pošas durbenieki.

Pievieno komentāru

Grobiņā