Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labiekārto Plienkalnu ūdenskrātuvi

Grobiņas novada dome ir uzsākusi realizāciju Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda atbalstīto projektu ''Antropogēnās slodzes samazināšana Plienkalnu ūdenskrātuves teritorijā, Medzes pagastā, Grobiņas novadā''.

Līdz šim Plienkalnu ūdenskrātuves teritorijā ir uzstādīta jauna pontona laipa, sakārtotas piecas ugunskura vietas, izgatavota gājēju laipa, kā arī izgatavota un novietota malkas nojume. Līdz nākamā gada vasarai tiks atjaunoti arī teritorijā esošie piebraucamie ceļi, lai nākamo atpūtas sezonu sagaidītu ar jaunu, labāku, veidolu.

Projekta kopējās izmaksas ir 35 372,62 eiro, informē domes pārstāvji. Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda finansējums ir 20 516,15 eiro.

Pasākumu īstenošana samazinās antropogēno ietekmi uz ūdenstilpnes piekrastes zonu un apkārt esošajiem augiem. Teritorija pēc projekta īstenošanas būs vieglāk pieejama, kā arī piemērotāka apmeklētājiem.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā