Kapsēdē iedzīvotāji varēs ērtāk uzturēt fizisko formu

Kapsēdes ciema iedzīvotāji vēl šogad varēs stiprināt savu fizisko formu un veselību inovatīvā sporta laukumā. Grobiņas novada dome 27. augustā noslēgusi līgumu ar SIA "Murus" par sporta laukuma uzstādīšanu, trešdien, 3. septembrī, raksta "Kursas Laiks".

"Projekta mērķis ir izveidot inovatīvu sporta laukumu Kapsēdes ciema iedzīvotājiem, uzstādot kāpšanas sienu un piecus āra trenažierus, kas dažādos iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanas iespējas un veicinās veselīgu dzīvesveidu," informē Grobiņas novada domes Attīstības un uzņēmējdarbības nodaļas projektu vadītāja Ilze Dejus.

SIA "Murus" apņēmusies sporta laukumā uzstādīt 7,5 metrus garu un 2,5 metrus augstu kāpšanas sienu, uz kuras būs izvietoti vairāki dažādu grūtības pakāpju maršruti. Savukārt SIA "Arena Sports" piegādās un uzstādīs piecus āra trenažierus dažādām muskuļu grupām: roku un plecu joslas nostiprināšanai, vispārējai ķermeņa muskulatūrai, kāju un muguras, kā arī vēdera muskulatūras stiprināšanai.

Lai saņemtu atbalstu no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai, Grobiņas novada dome iesniedza inovatīvā sporta laukuma projektu biedrības “Liepājas rajona partnerība” projektu konkursam. Pēc līguma parakstīšanas augusta beigās iecere jāīsteno 10 nedēļu laikā. Plānots, ka jaunais sporta laukums nodrošinās sportošanai un atpūtai piemērotu vidi, ziņo I. Dejus.

Kopējās projekta izmaksas ir 9604,86 eiro, no kuriem 5518,21 eiro ir publiskais finansējums.

Pievieno komentāru

Grobiņā