Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kapsēdē aicina izmantot kāpšanas sienu un āra trenažierus

Kapsēdes ciemā izveidots inovatīvs sporta laukums, kurā ir gan kāpšanas siena, gan āra trenažieri.

Projekta laikā uzstādīta 7,5 m gara un 2,5 m augsta kāpšanas siena ar dažādu grūtības pakāpju maršrutiem. Uzstādīti arī 5 āra trenažieri dažādām muskuļu grupām: rokas muskuļu un plecu joslas nostiprināšanai, vispārējai ķermeņa muskulatūrai, kā arī muguras un kāju muskulatūrai.

Līdz ar to Kapsēdes ciema iedzīvotājiem un apmeklētājiem būtiski uzlabotas un paplašinātas pieejamo sporta, atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī sekmēta estētiski pievilcīgas, sakārtotas un draudzīgas apkārtējās vides izveide.

Projekta nosaukums “Inovatīva sporta laukuma izveide Kapsēdes ciemā”
Projekta īstenotājs – Grobiņas novada dome
Adrese: Kapsēdes centrs 2, Kapsēde, Medzes pagasts, Grobiņas novads.

Projekta vadītāja: Ilze Dejus; e-pasts: ilze@grobinasnovads.lv.

**********************************************

Biedrība “Liepājas rajona partnerība” aktīvi darbojas jau kopš 2006. gada, un tās darbības mērķis ir veicināt un atbalstīt sabiedrības iesaistīšanos lauku teritorijas attīstībā. Liepājas rajona partnerības teritorija ir viss bijušais Liepājas rajons.
No 2009. gada Liepājas rajona partnerība īsteno vietējās attīstības stratēģiju, kuras ietvaros katru gadu sludina atklātus projektu konkursus. “Leader” programmas ietvaros īstenoti jau teju 200 projektu.
Projektu rezultātā ir izveidoti bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas un rotaļu laukumi, izveidoti un uzlaboti jauniešu centri, īstenoti projekti, kas saglabā dabas un kultūras mantojumu, izveidotas sociālo un sadzīves pakalpojumu vietas, biedrības iegādājušās pamatlīdzekļus savas darbības pilnveidošanai, kā arī izveidoti dažādi infrastruktūras objekti iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanai. 

www.lrpartneriba.lv Apkopoja biedrības “Liepājas rajona partnerība” ELFLA administratīvā vadītāja Inita Ate

20150619-1347-logo-26-06.jpg


Grobiņas novadā