Jau piekto reizi svinēs Bārtas svētkus

17. un 18. septembrī notiks Bārtas svētki. Sestdien no agra rīta pirmie svētkus iesāks makšķernieki. Būs tradicionālais rudens tirgus, dažādas atrakcijas, sporta aktivitātes, radošās darbnīcas un dienas koncerti uz Lielās skatuves.

Otro gadu notiks arī bēbīšu svētki (bērniņiem, kas dzimuši pēc pērnajiem Bārtas svētkiem), norāda Gunta Klievēna. Svētkus kuplinās ''West Coast Liners MC'' un ''Viking Trial'' motociklisti, loku šaušanas klubs ''Curland'', Gaisa un Ūdensbumbas, ielu vingrotāju klubs ''Street Warriors'' (Ogre) ar vērienīgu šovu. Lielās skatuves galvenais koncerts –grupa ''Montana'' no Kuldīgas, kurā muzicē Artis Šimpermanis no ''Rumbas kvarteta'', šova ''Dziedi ar zvaigzni'' dalībnieks mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics u.c. mūziķi. Būs ''Lauku virtuves zupas katls'' un, ja paveiksies, varēs nobaudīt arī meža gardumus.

Pie muzeja notiks pasākums ''Mūsu ģimenē topā''. Savās ģimenēs iecienītus ēdienus un gardumus (sāļus un saldus) aicina prezentēt, ļaut degustēt un padalīties ar receptēm ne tikai bārteniekus, bet ikvienu svētku dalībnieku. Pasākumam var pieteikties līdz 10. septembrim Bārtas muzejā vai kultūras namā.

Vakarā svētku balle kultūras namā kopā ar grupu ''Sienāži'' no Ugāles.

Svētdien Krūtes baznīcā dievkalpojums un kora ''INTIS'' (diriģente Ilze Valce) koncerts.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā