Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsolē piedāvās iegādāties "Grobiņai" piederošo nekustamo un kustamo īpašumu

Izsolē piedāvās iegādāties maksātnespējīgajai kažokzvēru audzētavai "Grobiņa" piederošo nekustamo un kustamo īpašumu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

"Grobiņas" administrators Alvis Marga otrajā izsolē ar lejupejošu soli kā nedalāmu kopumu piedāvās iegādāties kompānijai piederošos nekustamos īpašumus Liepājā, Brīvības ielā 119a un Brīvības ielā 119b, kā arī tehnoloģisko aprīkojumu, vēsta LETA.

Izsolē sākumcena noteikta 840 292 eiro, tostarp nekustamais īpašums novērtēts 445 178 eiro vērtībā, bet kustamā manta novērtēta 395 114 eiro vērtībā. Izsoles solis ir 20 000 eiro.

Nekustamā īpašuma izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli, bet kustamās mantas pārdošanas cena ir apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

Izsole sāksies ceturtdien, 7.maijā, plkst.13, bet noslēgsies 2020.gada 8.jūnijā plkst.13.

Nodrošinātie kreditori attiecībā uz nekustamo īpašumu ir banka "Citadele" un Valsts ieņēmumu dienests.

Visām personām, kuras vēlas piedalīties izsolē, līdz 2020.gada 27.maijam plkst.23.59 jāiemaksā nodrošinājuma summa 84 029,2 eiro apmērā.

Jau vēstīts, ka 2016.gadā 29.jūnijā Liepājas tiesa apstiprināja "Grobiņas" tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu. Tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna realizācijas termiņš bija noteikts divi gadi, taču vēlāk tiesiskās aizsardzības procesa termiņš tika pagarināts līdz 2020.gada 30.jūnijam.

Taču, ņemot vērā ieilgušo krīzi kažokādu realizācijas tirgos, "Grobiņas" 2017.gada 23.novembrī tiesiskās aizsardzības procesa plāna grozījumos prognozētās pārdošanas cenas netika sasniegtas, tādējādi "Grobiņa" 2019.gada 17.septembrī izstrādāja grozījumus tiesiskās aizsardzības procesa plānā, bet, tā kā netika saņemta nepieciešamā piekrišana, šie grozījumi nebija realizējami.

Reaģējot uz attiecīgo situāciju, "Grobiņas" valde iesniedza tiesā kompānijas maksātnespējas procesa pieteikumu, vienlaikus lūdzot tiesu izbeigt tiesiskās aizsardzības procesu, jo "Grobiņa" nespēja nokārtot spēkā esošajā tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānā noteiktās saistības.

2019.gada pirmajā pusgadā "Grobiņa" strādāja ar 2,544 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija par 71% vairāk nekā attiecīgajā periodā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi pieauga par 63,8% un bija 843 085 eiro.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā