Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grobiņniekus aicina izteikt viedokli par Kuršu vikingu lielmājas būvniecību 2

Grobiņas novada pašvaldības Būvvalde no 3. februāra līdz 3. martam izsludinājusi sabiedrisko apspriešanu būvniecības iecerei par daudzfunkcionālās ēkas ''Kuršu vikingu lielmājas'' celtniecību Grobiņā, Pīlādžu ielā 3, paziņojusi dome.

Būvniecības ierosinātājs ir biedrība Tūrisma klubs ''Oga''. Būvprojektu izstrādājis SIA ''Arhitekta G. Vīksnas birojs''. Ar būvniecības ieceres dokumentāciju, tai skaitā vizuālo risinājumu un aprakstu par iecerētās būvniecības iespējamo ietekmi uz vidi, infrastruktūru un iedzīvotāju veselību iespējams līdz šī gada 3. martam Grobiņas novada domes telpās, kā arī Grobiņas novada domes mājaslapā sadaļā ''Attīstības plānošana'' – ''Sabiedrības līdzdalība''.

Atsauksmes par ieceri līdz 3. martam iesniedzamas Grobiņas novada domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Būvniecības ieceres prezentācijas pasākums notiks 16. februārī pulksten 16 Grobiņas novada domes telpās lielā ielā 76, Grobiņā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

lielmāja

Krogu tur vajag. Būs jautri un būs ienākumi.

pirms 3 gadiem, 2017.02.10 17:38

gRobinhud

Deputati ar lielam algam varet beidzot nopirkt to guljbaljkju maju kas tai pasha piladziela pardodas un tad kadas funkcijas grib lai taja tautai piedava!?

pirms 3 gadiem, 2017.02.10 22:43

Grobiņas novadā