Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grobiņniece Santa Reinholde gatavojas savu dārzniecību no piemājas dārza pārcelt uz plašāku īpašumu 9

Grobiņniece Santa Reinholde līdz šim saimniekojusi un stādus audzējusi savā piemājas dārzā un siltumnīcā, taču, izjūtot vajadzību pēc lielākiem plašumiem, nolēmusi izveidot pati savu dārzniecību, tādēļ iegādāts īpašums, kuram nosaukums tāds pats kā jaunās saimnieces vārds. “Nejauši sameklējām īpašumu ar nosaukumu “Santas”. Es nekad savā vārdā nesauktu, bet likteņa sakritības pēc tā nu notika – “Santas” pašas no sevis, it kā netīšām mūs atrada,” smejot teic S. Reinholde.

Grobiņniece pastāsta, ka ar stādu audzēšanu nodarbojas jau piecus gadus. Tam nopietnāk pievērsusies pēc tam, kad aizgājusi no algota darba veikalā “Depo”. Galvenais pamudinātājs uz to, ka jāsāk kaut kas savs un jāturpina aizraušanās ar dažādu stādu audzēšanu, bijis S. Reinholdes vīrs.

Sekojot modes tendencēm un arī klientu pieprasījumam, viņa pievērsusies graudzāļu un arī garš­augu audzēšanai.

Plašāk par Santas Reinholdes saimniekošanu lasiet "Kursas Laika" 21. marta numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 9

amatnieks

Piņķerīga nodarbošanās lai jums izdodas veiksmi .

pirms gada, 2019.03.26 13:21

Jurïtis

Man gan viņa patīk.

pirms gada, 2019.03.29 10:32

sprogainā

laikam vajadzēja bildēties ar lakotiem akrila nagiem vakartērpā un vēl uz sejas biezu meikapa kārtu uz stādu fona izskatītos satriecoši.

pirms gada, 2019.03.29 13:22

Nē nē

Ne par bildi iet runa. Bet par izskatu ikdienā.

pirms gada, 2019.03.29 13:24

:(

Viss plastmasas podiņos... Vai nav kaut kas videi draudzīgāks?!

pirms gada, 2019.03.28 19:55

amatnieks

Var piedāvāt podiņus no klūdziņām bet tas ļoti sadārdzinās preci.

pirms gada, 2019.03.28 21:52

Arī Santa

Regulāri pērku puķes pie Santas vai viņas meitas tirgū,viss aug griezdamies,un līdz jau vēl nāk stāstījums par katru puķi.vienmēr ar prieku braucu iepirkties.

pirms gada, 2019.03.29 11:52

Grobiņas novadā